Güvenlik Cam Filmi

Aracınızı hırsızlara ve kapkaç olaylarına karşı ciddi ölçüde koruma imkanı sağlar. Renkli cam filmlerine göre çok daha kalın üretilen güvenlik cam filmleri camın kırılma süresini uzatıp kırıldıktan sonra dağılma süresini uzatarak etkin koruma sağlar

Evinizde ve işyerinizde ani bir çarpma, patlama, kaza, deprem, yangın veya fırtına cam pencerelerini bir anda keskin kenarlı binlerce tehlikeli cam kırığına çevirebilir. Yaralayıcı kör edici hatta öldürücü olabilecek bu kırıklar, can ve mal emniyetiniz için önemli bir tehdit oluşturur. Üstelik açılan camdan, hırsız, soğuk ve yağmurun girmesi gibi sayısız sakıncalar doğar.

Çözüm olarak cam güvenlik ve emniyet filmi bu problemlere kalıcı ve ekonomik çözüm getiriyor. Kırılan camınızın etrafa dağılmasını ve camda gedik açılmasını önler. Artık hırsız, yağmacı ve sair tehlikelerle karşılaşmanız ancak camın bütünüyle yerinden sökülmesiyle mümkün olacaktır.

Cam emniyet ve güvenlik filmleri, 2 mil, 4 mil, 7 mil, 12 mil ve 15 mil olmak üzere 5 farklı kalınlıkta, şeffaf ve renkli seçenekleri ile mevcut olup çizilmeye dayanıkıdır.15 mil olanları kurşuna dayanıklıdır…

Cam filmi uygulanan araç camı, kırıldığı halde cam parçalarını olduğu gibi üzerinde tutarak cam parçacıklarının araca girişini engeller ve yaralanmaları önler.

Wordpress themes JazzSurf